Muži

2.5.2009 se naše družstvo zúčastnilo soutěž v požárním útoku o Horecký džbánek, kde se soutěžilo na 3B. Prováděly se dva útoky, z čehož se počítal ten lepší čas. Na této soutěži se naše družstvo celkem umístilo na 3. místě.
8.5.2009 se naše družstvo zúčastnilo okrskové soutěže ve Velkých Hamrech. Z důvodu oslav 120. výročí založení sbou ve Velkých Hamrech se na této soutěži prováděl pouze požární útok. Ten jsme zvládli ten den nejlépe a tak jsme se v okrsku umístili na 1.místě. Společně s touto soutěží probíhala soutěž "O pohár města Velkých Hamrů", kde jsme se také umístili na prvním místě a ostatní soupeře nechali za námi.
18.7.2009 jsme se zúčastnili noční soutěže v Jablonci nad Jizerou "Noční požární útoky", kde jsme vylepšili svůj osobní rekord časem 16,72 a obsadili jsme tím i první místo mezi muži.
25.7.2009 se naše soutěžní družstvo vydalo na soutěž do daleké Vitiněvsi. Na této soutěži jsme ale nebyli kompletní a tak jsme navázali přátelství se sborem z Rohovládové Bělé. Tento sbor nám zapůjčil jednoho člena a díky tomu jsme mohli startovat na této soutěži. Opět jsme zde zaútočili na vylepšení osobního rekordu ale to se nám nepovedlo. I zde se běželi dva útoky a když se po prvním útoku zastavila časomíra na 17 sekundách, rozhodli jsme se tento čas ještě vylepšit a tak jsme si i pojistili první místo, které bylo za čas 16,84.