Muži

11.5.2013 jsme se zúčastnili II.kola Podkozákovské hasičské ligy ve Svijanech, kde se opravdu o malinkatý kousek posunul náš osobní rekord z 15,13 (LP 14,6) na 15,10 (LP 14,61) a za tento čas jsme nakonec inkasovali bronzové medaile.
11.8.2013 jsme pořádali X.kolo PKL u nás v Jílovém. Na domácí soutěži jsme si připsali čas 15,40 (LP 14,67), který nás nakonec vynesl na vrchol výsledkové listiny, respektive od začátku nás na tomto místě udržel. Levý proudař ještě dokonce vylepšil individuální rekord trati, celkový čas ovšem za dosavadním rekordem zaostal o 8 setin vteřiny. Zisk zlatých medailí na domácí trati nám nakonec přinesl taktéž 15 bodů do celkového hodnocení Podkozákovské ligy.