v soutěžním družstvu na postu strojníka
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Liberecký kraj, okres Jablonec nad Nisou, okrsek Velké Hamry

Rok 2015

V sobtou 6.6. jsme navštívili naše kolegy v Roudném, kde probíhalo III.kolo PKL, letos premiérově v tomto areálu. Svůj pokus jsme dokončili s časem 14,98 (LP 14,74). čímž jsme si vylepšili osobní rekord a "sestřelili" svoji první 14ku. Díky tomuto času jsme zde obsadili první místo. Ovšem poděkovat musíme také mužům z Veselé, jelikož nám vypomohli zapůjčením proudaře a béčkaře.

V sobotu 13.6. se konalo IV.kolo PKL v Příšovicích. Zde jsme svůj pokus ukončili s časem 16,03 (LP 15,68), což nám vyneslo další medaile z PKL a tentokrát bronzové. Na této soutěži s námi premiérově běžel náš nový proudař z Tanvaldu Šumburku Kuba Kozák (Kožak), a hned si domů vezl "placku". Nám toto umístění ovšem výrazně pomohlo v průběžném hodnocení PKL.

V sobotu 12.9. jsme se zúčastnili "Tanvaldského poháru", který se konal na stadionu u SZŠ Tanvald na sídlišti Na Výšině. Jednalo se o jubilejní 20. ročník soutěže a my jsme zde posunuli náš osobní rekord na 2B na hodnotu 14,92, což nám stačilo na stříbrný stupínek, když jsme těsně prohráli souboj se sousedy z Jirkova, ale také těsně vyhráli nad muži z Košťálova.