Michal Štěpán
narozen 27.9.1990
Členem SDH Jílové od 1.1.2004
Momentálně ve funkci Jednatele SDH Jílové
v soutěžním družstvu na postu strojníka
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Liberecký kraj, okres Jablonec nad Nisou, okrsek Velké Hamry

 

Muži

2.5.2009 se naše družstvo zúčastnilo soutěž v požárním útoku o Horecký džbánek, kde se soutěžilo na 3B. Prováděly se dva útoky, z čehož se počítal ten lepší čas. Na této soutěži se naše družstvo celkem umístilo na 3. místě.
8.5.2009 se naše družstvo zúčastnilo okrskové soutěže ve Velkých Hamrech. Z důvodu oslav 120. výročí založení sbou ve Velkých Hamrech se na této soutěži prováděl pouze požární útok. Ten jsme zvládli ten den nejlépe a tak jsme se v okrsku umístili na 1.místě. Společně s touto soutěží probíhala soutěž "O pohár města Velkých Hamrů", kde jsme se také umístili na prvním místě a ostatní soupeře nechali za námi.
18.7.2009 jsme se zúčastnili noční soutěže v Jablonci nad Jizerou "Noční požární útoky", kde jsme vylepšili svůj osobní rekord časem 16,72 a obsadili jsme tím i první místo mezi muži.
25.7.2009 se naše soutěžní družstvo vydalo na soutěž do daleké Vitiněvsi. Na této soutěži jsme ale nebyli kompletní a tak jsme navázali přátelství se sborem z Rohovládové Bělé. Tento sbor nám zapůjčil jednoho člena a díky tomu jsme mohli startovat na této soutěži. Opět jsme zde zaútočili na vylepšení osobního rekordu ale to se nám nepovedlo. I zde se běželi dva útoky a když se po prvním útoku zastavila časomíra na 17 sekundách, rozhodli jsme se tento čas ještě vylepšit a tak jsme si i pojistili první místo, které bylo za čas 16,84.