Michal Štěpán
narozen 27.9.1990
Členem SDH Jílové od 1.1.2004
Momentálně ve funkci Jednatele SDH Jílové
v soutěžním družstvu na postu strojníka
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Liberecký kraj, okres Jablonec nad Nisou, okrsek Velké Hamry

 

Rok 2014

V sobotu 24.5. jsme se zúčastnili soutěže v sousední Vlastiboři, kde jsme s časem 15,32 obsadili první místo a zahájila tak letošní medailovou sbírku. Doufejme, že ta se bude rozšiřovat i nadále a to hlavně na ligové scéně.

V sobotu 7.6. jsme se zúčastnili III. kola PKL v Jeřmanicích, kde jsme svůj druhý, a tudíž započítaný, pokus dokončili s časem 15,06, čímž jsme o 4 setiny sekundy stáhli náš dosavadní osobní rekord. Tento pokus nám stačil na krásné druhé místo, čímž jsme se posunuli pořadím PKL na průběžně dělené 6. místo.

V sobotu 16.8.  jsme se zúčastnili závěrečného kola FNC v Roudném, kde jsme obsadili druhé místo. Sice se nám nepodařilo posunout svůj osobní rekord, ovšem toto umístění a lehké zaváhání soupeřů nám zajistilo stříbrné medaile v celkovém hodnocení FNC 2014 před bronzovými muži z Veselé a za zlatými muži ze Sloupu (okres Praha - západ). Pro tyto medaile jsme si jeli na závěrečné vyhlášení, které se konalo v Raspenavě (8.11.2014)